ELA ROHELISELT, ELA TULEVIKULE!

HERBAELO on loodustoodete kaubamärk, millele oleme aluse pannud looduslike toodete ja tervisliku eluviisi edendamiseks. Ütleme ei sünteetilistele lisaainetele, keskonda saastavatele kemikaalidele ja meie organismis kuhjuvatele mürkidele. Me tahame anda oma panuse, et muuta maailm puhtamaks ja tervislikumaks. Siit ka meie moto – Ela roheliselt, ela tulevikule!

Taimi on tervise ja enesetunde parandamiseks kasutatud juba aegade algusest peale ja alles sünteetilise ravimitööstuse tekkega on inimesed järjest enam taimede tavapärase kasutuse unarusse jätnud. Meie sooviks on tasapisi inimesed loodusliku tasakaalu juurde tagasi juhatada. Tihti peitub tõeline tervis väga lihtsates asjades: tasakaalustatud täisväärtuslikus ja looduslikus toidus, piisavas vitamiini- ja mineraalivarus ning korrapärases kehalises liikumises.

Ainult kvaliteetsed tooted:

Valime oma tooteid hoolega. Kõik meie tooted on läbinud HERBAELO kvaliteedikontrolli ning ei sisalda säilitusaineid, sünteetilisi värvi- ega maitseaineid.

  • Parimad tooted
  • Parim klienditeenindus
  • 30 päeva jooksul pretensiooniga tagastatud kauba eest raha tagasi

Meie missioon

cms-img
Soovime ehitada silla Aafrika, Aasia ja Euroopa, ida ja lääne vahele, et saaksime kõik osa üksteise looduslikust varasalvest ja iidsest tarkusest. Me kõik väärime parimat! Seega oleme HERBAELO’s seadnud endale eesmärgiks leida üles ja tuua klientideni parim ja kvaliteetseim toode. Meie eesmärgiks on klientide rahulolgu, et ka nendest saaks omakorda abilised selle rohelise tee sillutamisel, mis viib tasakaalustatuma elu ja tugevama tervise poole. Me soovime, et iga klient jääks rahule ja seega mitte ainult ei ostaks oma tooted meilt vaid räägiks HERBAELO’st ka oma sugulastele, sõpradele, kolleegidele. Üks inimene ei saa maailma muuta, kuid ta saab anda oma panuse ja kui mõistame oma panuse väärtust, suudame üheskoos ka midagi ära teha.

Tagasiside

Hea Kraam hea hinnaga.

Lembi Treumuth

Mind on väga aidanud haiguse vastu..

Stella Hommik

See mustköömne õli võttis mul nohu, mis tavaliselt kipub põskkoopa põletikuga lõppema, kahe päevaga ära ja käte nahk on ka palju parem.

Eneli Kais